telefon: +420 603 227 088

.
Začátek | Předchozí | Následující | Konec

KRAJSKÝ PŘEBOR - 4. kolo

Sobota 01.09.2012 pro nás znamenala první mistrovský zápas této sezóny na domácí půdě. Nejdříve jsme fandili našim starším žákům, kteří si se soupeřem bez problémů poradili 6:0. Pak přišla řada na nás.

Sestava: Jirásek - Bareš, Bláha, Čipera, Hrbek, Hrma, Kaňka, Kouklík, Kubín, Machovský, Mondek, Procházka, Zburník

TATRAN - SK KOSMONOSY 24:0 (10:0)
(6x Mondek, 4x Bláha, 4x Kubín, 3x Čipera, 3x Kaňka, 3x Kouklík, 1x Zburník)

Objektivně je potřeba přiznat, že soupeř nebyl z nejsilnějších, navíc 4 hráči z jeho sestavy měli v nohách zápas za starší žáky.
Bezbrankový stav vydržel 2,5 minuty a potom už bylo všem jasné, kdo je na hřišti pánem. Branky do soupeřovy sítě padaly v téměř pravidelných intervalech a pochyby byly snad jen o výši celkového skóre.
Příjemné sobotní dopoledne znamenalo náš posun na čelo tabulky :-)

PEP
06.09. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR - 1. kolo

Ve středu 29.08.2012 nás čekal výlet do Nymburku a další mistrovský zápas.
Vyrazili jsme ve 13:45, v Benešově přistoupil Honza a po otřesných dálničních zácpách jsme již za 3 hodiny byli na hřišti :-(
První zápas opět předehráli naši starší žáci (prohrávali 0:1, ale nakonec odvezli body za vítězství 4:1), pak jsme se do soupeře pustili my. Tedy spíše naopak.

Sestava: Jirásek - Bareš, Barták, Bláha, Čipera, Hrma, Kaňka, Kouklík, Machovský, Mondek, Nováček, Procházka, Zburník

SK POLABAN NYMBURK - TATRAN 2:3 (2:0)
(Bareš, Nováček, Mondek)

Naprosto jsme nezvládli vstup do utkání, kdy jsme totálně nesoustředění během první minuty utkání dvakrát inkasovali !!!
Následovalo 44 minut úporného boje, osobních soubojů a zmařených šancí na obou stranách. Postupem času jsme ale získávali prostor a pět minut před koncem utkání jsme dvěma slepenými góly Radima a Novyho během minuty skóre srovnali a v 53. minutě dokonce Honza strhnul vítězství na naši stranu. V 57. minutě jsme měli ještě šanci zvýšit z penalty, ale břevno soupeřovy svatyně bylo proti.
Přivezených 6 bodů bylo odměnou za opravdu perný den :-)

PEP
02.09. 2012

KRAJSKÝ PŘEBOR - 3. kolo

V sobotu 25.08.2012 brzo ráno jsme spolu s týmem starších žáků vyjeli do Mnichova Hradiště, abychom odehráli první zápas krajského přeboru mladších žáků sezóny 2012/2013. Starší žáci vyhráli 8:1.

Sestava: Jirásek - Bláha, Čipera, Hrma, Kaňka, Kouklík, Kubín, Machovský, Mondek, Nováček, Zburník

MNICHOVOHRADIŠŤSKÝ SK - TATRAN 2:8 (1:5)
(3x Nováček, 2x Bláha, Čipera, Machovský, Mondek)

Začátek prvního poločasu se nám povedl, již ve druhé minutě zavelel kapitán Čip a necelou minutu po něm se trefil Bláža. V deváté a desáté minutě skóroval Novy a ve třinácté po pěkném sólu přes celé hřiště Machy. Bezproblémový průběh náš tým trochu uspal, polevili jsme v pohybu i důrazu, přestávali jsme kombinovat a půl minuty před koncem poločasu jsme inkasovali.
Druhý poločas jsme začali zase svižně, ve 33. minutě přidal šestou branku Honza, ve 38. minutě dovršil hattrick Novy a ve 47. minutě zakončil náš účet Bláža. Bohužel, hned po rozehrávce jsme podruhé lovili míč z naší sítě. Zbytek zápasu už byla pouze přehlídka našich zmařených šancí včetně neproměněné penalty a na skóre se již nic neměnilo.

PEP
25.08. 2012

DOBŘÍŠ - přípravný zápas

Poslední přípravný zápas jsme sehráli ve středu 22.08.2012 navečer s týmem Dobříše. Po dohodě trenérů se zápas odehrál na 3x20 minut (tropické počasí).

Sestava:
Nováček - Bareš, Bláha, Čipera, Hrbek, Hrma, Hůlka, Kouklík, Machovský, Mondek

TATRAN - DOBŘÍŠ 3:2 (1:1) (2x Bláha, Bareš)

Příprava skončila a v sobotu jdeme do ostrých bojů :-)

PEP
25.08. 2012

BENEŠOV 2001 - přípravný zápas

Ve středu 15.08.2012 jsme navečer vyrazili do Jírovic, abychom si dali odvetu s Benešovem, tentokrát ročníkem 2001. Benešovských bylo opět na dva týmy, v každém poločase jsme si to tedy rozdali s jedním (hrálo se standardně 2x30 minut).

Sestava: Jirásek - Čipera, Hůlka, Kouklík, Macháč, Machovský, Mondek, Nováček

TATRAN - BENEŠOV 2001 (I) 3:1 (2x Nováček, Čipera)

TATRAN - BENEŠOV 2001 (II) 6:1 (3x Čipera, 2x Nováček, Machovský)

Přestože jsme neměli žádného hráče na střídání, kluci vydrželi hrát celý zápas ve slušném tempu a v závěru druhého poločasu doslova excelovali, když během posledních 10 minut nastříleli 5 branek :-)

PEP
18.08. 2012

MILEVSKO 2000 - přípravný zápas

Na sobotu 11.08.2012 odpoledne jsme měli na Tavernách naplánovanou odvetu s Milevskem. První poločas jsme hráli 35 minut, druhý 30 minut.

Sestava: Jirásek - Bláha, Čipera, Hrbek, Jirák, Kouklík, Kubín, Machovský, Mondek, Nováček, Novotný, Zburník

TATRAN - MILEVSKO 2000 4:0 (2:0) (Čipera, Nováček, Kouklík, Kubín)

Herní kádr se pomalu, ale jistě profiluje. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně, zahráli bez vážnějších chyb a výsledkem bylo příjemné skóre :-)

PEP
12.08. 2012

BENEŠOV 2000 - přípravný zápas

V sobotu 04.08.2012 dopoledne jsme si na Taverny pozvali mladší žáky Benešova, kteří si přivezli modrý a žlutý tým. Po dohodě trenérů jsme odehráli zápas 2x30 minut, přičemž první poločas proti nám hrál žlutý soupeř a ve druhém poločase modrý.

Sestava: Jirásek - Bláha, Čipera, Hrbek, Hrma, Jirák, Kaňka, Kejha, Kouklík, Kubín, Macháč, Mondek, Novotný, Procházka

TATRAN - BENEŠOV 2000 (žlutý) 4:3 (2x Kubín, Čipera, Kouklík)

TATRAN - BENEŠOV 2000 (modrý) 0:4

PEP
12.08. 2012

Ve čtvrtek 02.08.2012 odpoledne jsme zajeli na hřiště v Prčici, kde tráví svůj prázdninový tréninkový kemp tým Milevska, abychom s ním sehráli první přípravný zápas nadcházející sezóny.

Sestava: Jirásek - Bareš, Čipera, Hrbek, Hrma, Kaňka, Kouklík, Macháč, Mondek, Procházka

MILEVSKO 2000 - TATRAN 3:1 (2:1) (Kaňka)

Utkání bylo přípravné, jeho úkolem bylo prověření nových hráčů týmu a vyzkoušení několika herních variant.